رادمان پاک انرژی

پیشرو در ارائه انواع خدمات مرتبط با انرژی پاک و نماینده رسمی برترین شرکت‌های جهان در ایران

بلاگبازگشت به بلاگ

عرضه 123 مگاوات ماژول فتوولتاییک توسط Trina Solar برای یک پروژه خورشیدی در اوکراین

کمپانی Trina Solar به اندازه 123مگاوات ماژول فتوولتاییک برای یک پروژه خورشیدی ارائه شده توسط کمپانی DTEK، بزرگترین کمپانی خصوصی انرژی در اوکراین، فراهم کرده است.

پس از اتمام، این سیستم خورشیدی تبدیل به بزرگترین نیروگاه فتوولتاییک اروپا می‌شود.

این نیروگاه در نزدیکی منطقه Nikopol, Dnepropetrovsk Oblast واقع در مرکز اوکراین قرار گرفته است و ظرفیت تولیدی 246 مگاواتی و تولید سالانه 280,000,000 کیلووات ساعت انرژی فتوولتاییک دارد.

انتظار می‌رود که این پروژه در اوایل سال 2019 تکمیل شود و تا ماه مارچ 2019 به شبکه متصل شود. پس از شروع فعالیت، این نیروگاه، برق را برای 100,000 خانوار در اوکراین تامین می‌کند و کربن دی اکسید تولیدی سالانه را بیش از 300,000 تون کاهش می‌دهد.

معاون اجرایی Trina Solar گفت: “با پیشرفت تکنولوژی، انرژی خورشیدی به عنوان یک منبع انرژی به تدریج به مقیاس شبکه می‌رسد. در عین حال، تقاضا نیز افزایش می یابد. برای ما باعث افتخار است که Trina Solar توسط مشتریان محلی مانند اوکراین و ویتنام به رسمیت شناخته شده و مورد اعتماد بوده است.
به عنوان یک کمپانی جهانی فتوولتاییک که توسعه پایدار در بلند مدت را حفظ کرده است، Trina Solar همچنان به ترویج کاربرد و استفاده انرژی پاک در سراسر جهان ادامه خواهد داد.”