رادمان پاک انرژی

پیشرو در ارائه انواع خدمات مرتبط با انرژی پاک و نماینده رسمی برترین شرکت‌های جهان در ایران

بلاگبازگشت به بلاگ

255 مگاوات ماژول برای مزرعه خورشیدی Sunraysia

JinkoSolar عرضه کننده 255 مگاوات ماژول برای مزرعه خورشیدی Sunraysia

کمپانی JinkoSolar به اندازه 255 مگاوات ماژول خورشیدی سری HC Cheetah برای پروژه مزرعه خورشیدی Sunraysia احداث شده توسط کمپانی چینی استرالیایی Maoneng در New South Wales عرضه کرده است.

مزرعه خورشیدی Sunraysia، بزرگترین مزرعه خورشیدی در حال ساخت در استرالیا در سال جاری است و شامل یک سیستم ذخیره‌سازی باتری مقیاس بزرگ نیز خواهد بود.

کمپانی Maoneng خط تولید 500 مگاوات از مزارع خورشیدی استرالیا را در دست دارد و گواهی تولید مقیاس بزرگ (LGC) و انرژی را به دولت و شرکت‌های تجاری استرالیا از طریق ترکیبی از قراردادهای میان‌مدت و بلندمدت به فروش می‌رساند. این کمپانی در ماه اکتبر سال 2018 در رابطه با Sunraysia به توافق مالی رسید.

این پروژه بخشی از برنامه AGL Energy برای جایگزینی تولید سوخت زغال‌سنگ Liddell است و دارای PPA (قرارداد خرید برق) 15 ساله با UNSW سیدنی و AGL می‌باشد. انتظار می‌رود که این پروژه حدود 400 فرصت شغلی در زمینه ساخت و ساز در Balranald تولید کند.

مدیر اجرایی گروه Maoneng اعلام کرد: “JinkoSolar یک تولیدکننده جهانی حرفه‌ای است و ما امیدواریم که نه تنها برای مزرعه خورشیدی Sunraysia در 14 ماه آینده، بلکه برای پروژه‌های آتی در استرالیا و منطقه جنوب شرقی آسیا با JinkoSolar همکاری کنیم.”